Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:00 - 00:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0312 473 53 63

0533 510 59 08

Hizmet / Kombi Servisi

Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Firmamız Ankara'nın Her Bölgesine 7/24 "Kombi Servis" Hizmeti vermektedir.

Güvenilir Bir Firma İle Çalışmak istiyorsanız Firmamız Gökhan Teknik'i "kombi servis" hizmetinde tercih edebilirsiniz.

20 yıllık tercübelerimiz ile Ankara "Kombi Servisi" hizmeti hususunda karşılaştıgınız tüm kombi sorunlarınıza anında çözüm üretiriz.

Her Marka Kombi lerinize 7 gün 24 saat sahada Gezen "kombi servis" araçlarımız sizlere bir telefon kadar yakın.

Gökan Teknik olarak Ankara da Telefonlarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlamak için çaba sarfediyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.

Müşterilerimizin memnuniyeti için  yaptıgımız işlemlerde ve parça değişimin'de 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Verdiğimiz "kombi servisi" hizmetinde orjinal yedek parça kullanıyoruz.

Gökhan Teknik olarak yerinde "Kombi Servis" hizmeti sunuyoruz.

Gökhan Teknik "Kombi Servisi" olarak öncelikle tüm müşterilerine aynı kalite de hizmet sunar.Kendimize özgü geliştirmiş olduğumuz teknikleri uygular, gelişim ve değişime her daim açık olan Gökan Teknik Lider "Kombi Servisi" dir.Tercübeli eleman kadrosu ile müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunar.Ankara da her türlü marka kombileriniz de yaşadığınız sorunların çözümü için bizden destek alabilirsiniz. "Kombi Servisi" hizmetimizi Yetki belgeli ustalarımız sorunlarınıza anında çözüm üretir,Garantili hizmet sunar.

Firmamız Çankaya kombi servisi, Yenimahalle kombi servisi, Mamak kombi servisi,  Dikmen kombi servisi ve kombi servisi Ankara Keçiören olarak uygun fiyat politikamız ile hizmet sunar hızlı deneyimli bir firmadır. Alanında uzman tecrübeli ve yetki belgeli ustalarımız her zaman hizmetinizdeyiz.

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0312 473 53 63
  • Gsm: 0533 510 59 08
  • Fax:
  • Email: gokhanteknikkombiservisi@gmail.com

WhatsApp Destek